prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU

Značkové oblečenie Roxy

RoxyObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Roxy je značka, ktorá sa venuje mladej dievčenskej a ženskej móde. Podobne ako značka Quicksilver, Roxy sa tiež uberá svetom letných a zimných športov. Zvlášť obľúbenou sa stala medzi fanúšičkami boardriderových športov.

História

Značka Roxy ponúkla najskôr radu pre surfing na konci leta roku 1990 a okamžite zaznamenala úspech. Dva roky neskôr už značka ponúkala aj radu džínsov a prvé kúsky zimného oblečenia.

Kolekcie

Kolekcie sú určené pre dievčatá a mladé ženy s aktívnym spôsobom života, najčastejšie na surfing, snowboarding, do hôr, na pláž, do mesta. Výhodou značky Roxy je nesporná kvalita a technická dômyselnosť. Roxy ponúka aj kolekciu Ski Roxy - snowboardy, lyže a topánky vyrobené v spolupráci s prestížnou značkou Rossignol a všetko, čo k lyžovaniu patrí - lyžiarky, vaky na lyže, lyžiarske okuliare, helmy, ďalšie športové vybavenie a sortiment zameraný na zimné športy. Pre pánske kolekcie prejdite na značku Quiksilver.

Štýl

Štýl značky Roxy je typický mladistvým vzhľadom, pestrými farbami, pohodlnými strihmi. Cekový dojem je príjemný, ležérny a športový.

Oficiálna stránka značky: roxy.eu

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

Prehľad predajní oblečenia značky Roxy vo Vašom okolí.


Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*