prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > s.Oliver

Značkové oblečenie s.Oliver

s.OliverObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Značka s.Oliver každoročne ponúka široké spektrum dámskeho a pánskeho oblečenia vrátane obuvi a módnych doplnkov. Kolekcie s.Oliver sú určené pre všetky vekové kategórie.

História

Módna značka s.Oliverbola založená v roku 1969 v Nemecku. Od tej doby má po Európe vyše 300 obchodov. Zakladateľ, Bernd Freier, pomenoval svoju módnu značku po hrdinovi slávneho románu Charlesa Dickensa - Oliver Twist. S.

Kolekcie

Kolekcie s.Oliver sú určené pre dámy aj pánov. Značka s.Oliver sa nevenuje len oblečeniu ale aj módnym doplnkom ako hodinky, kabelky a tiež kvalitnej obuvi.

Štýl

Nemci sú známi svojou vášňou pre prvotriednu kvalitu a prepracovanosť. A inak tomu nie je ani u výrobkov s.Oliver, ktoré nadchnú nielen skvelým dizajnom, ale aj vysokou kvalitou.

Oficiálna stránka značky: soliver.eu

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

Prehľad predajní oblečenia značky s.Oliver vo Vašom okolí.

    Oblečenie s.Oliver v odporúčaných eshopoch

  • s-oliver-517161-410ca-vinova

    S.oliver 517161

    S.oliver 517161 je dámska bunda vo vínovej farbe. Bunda je vyplnená perím pre lepšiu hrejivosť a je prešívaná. Kapucňa zdobená kožušinou je odopínateľná. Bunda je ...


Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*