prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Sensor

Značkové oblečenie Sensor

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Sensor sa stal za dobu svojej existencie synonymom funkčného termoprádla, ponožiek, cyklistického oblečenia a dobrej nálady.

História

Za vznikom značky Sensor stála túžba  vyrobiť termoprádlo vysoko funkčné a pritom príjemnejšie ako myší kožúšok. V priebehu svojej existencie  značka Sensor dosiahla veľa pozoruhodných úspechov  a stala sa lídrom na poli funkčného oblečenia v Českej a Slovenskej republike. Ako prvá získala licenciu firmy Dupont na termoprádlo Coolmax, prvá zaviedla ploché švy do celej kolekcie, patrí jej prvenstvo v použití bonded technologie v spracovaní úpletu. V neposlednom rade  Sensor zaviedol do textilného bussinesu plného unavených ľudí, do tej doby málo vídané javy ako: usmievavé tváre, veselé slečny, sebaróniu a úvody katalógov, ktoré sa dajú dokonca aj prečítať.

Kolekcie

Značka Sensor sa zameriava na výrobu funkčného spodného prádla, tričiek, mikín, termoprádla, a cyklistického oblečenia pre pánov, dámy a deti.

Štýl

Sensor sa snaží o vytvorenie kombinácie pohodlného oblečenia, ktoré aj výborne vyzerá. Odevy sú skôr športového a športovo-elegantného štýlu, značka využíva rôzne kvalitné materiály s funkčnými vlastnosťami a pestré a farebné látky.

Oficiálna stránka značky: sensor.cz

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Sensor.



Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*