prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Spiral

Značkové oblečenie Spiral

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Spiral je dlhodobou značkou špecializujúcou sa na heavy metal a gothic oblečenie pe pánov a dámy. Produkujú vysoko kvalitné potlačené oblečenie vrátane tričiek, mikín, dámskych gothických módnych odevov a doplnkov, ako aj Zippo zapaľovače, plagáty, kalendáre, hodiny, posteľnú bielizeň a ďalšie.
Spiral umenie zahŕňa rad tém z kmeňových vzorov gotiky, hororu, fantasy a fetiš. Spiral často používa motívy fantastických figúr, kostry, gotický anjeli, duchovia či víly, upíri a vlkolaci.

Kolekcie

Značka Spiral vytvorila špeciálnu kolekciu Anne Stokes, ktorá sa vyznačuje drakmi, gothickými anjelmi, víly a ďalšími mýtickými fantasy bytosťami.
Spiral Direct tvorí rad pánskeho alternatívne oblečenia, medzi ktoré patria tričká, kapucne s dlhými rukávmi, košele a bundy. účasťou je aj neustále pribúdajúca a zdokonalujúca sa kolekcia dámskeho módneho oblečeni, ktorá teraz obsahuje ktorý teraz obsahuje šaty s potlačou, sukne, živôtiky, kamizole a korzety. Kolekcia Spiral pre deti obsahuje radjedinečných tričiek, mikín a šatstva.

Oficiálna stránka značky: spiraldirect.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

Prehľad predajní oblečenia značky Spiral vo Vašom okolí.


Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*