prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Stefanel

Značkové oblečenie Stefanel

StefanelObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Talianska značka Stefanel je preslávená po celom svete. Kvalitné materiály, precízne prevedenie, dokonalé strihy a zmysel pre detail sú symbolom každej kolekcie. Úspech Stefanel spočíva v jeho úpletovej móde, ktorá predstavuje DNA značky.

História

Stefanel je talianska značka s hlbokými koreňmi. História spoločnosti začína v roku 1959 v Ponte di Piave, malej dedinke v provincii Treviso v regióne Veneto. Zakladateľom bol Carlo Stefanel, ktorý v onom roku začal vyrábať pletené tovar vo svojej firmičke Maglificio Piave. Prvých 10 rokov firma prevádzkovala tradičnú výrobu a predávala vlastné pletené výrobky po celom Taliansku prostredníctvom veľkopredajcov. Veľký skok vpred vykonal až v 70. rokoch Carlov syn Giuseppe Stefanel, ktorý mal vtedy ešte len cez dvadsať, ale dokázal realizovať rastový potenciál firmy vďaka nápaditému marketingu a novým distribučným modelom.

Kolekcie

Stefanel uvádza zmes štýlov inšpirovaných londýnskym Brit Cool, novým a úprimným atribútom ženskosti. Kolekcií prechádza štyri hlavné tvorivé koncepty: Starý Londýn, Temný anjel, Mladá Lady Diana a Kryštály. Britská inšpirácie čerpá zo starých trhov v Camden Town, z Hitchcockových temných dam, aristo-punku z ulice až po romantickú Lady Dianu z počiatku 80. rokov. Kryštály nám zase pripomínajú stratený severský sen o mrazom vibrujúcej zimnej krajine.

Štýl

Stefanel ponúka dámsku modu s dôrazom na pletené odevy. Stefanel štýl je súčasný a zároveň nadčasový. Stefanel znamená KVALITU, SLOBODU, TRADÍCIU, TVORIVOSŤ.

Oficiálna stránka značky: stefanel.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Stefanel.


Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*