prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Steffel

Značkové oblečenie Steffel

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Značka Steffel sa zameriava na oblečenie najmä koženého typu, pričom nezostáva len pri odevoch, ale jej sortiment tvorí aj veľká ponuka kožených opaskov, kabeliek, peňaženiek, rukavíc a iných módnych doplnkov a príslušenstva k oblečeniu. Vďaka pomerne bohatému sortimentu si tak zákazníci môžu vybrať kompletný outfit pre svoj štýl a to z kvalitných materiálov.

Originalita a rozmanitosť

Práve tieto dve slová charakterizujú výber toho, čo Steffel svojim zákazníkom ponúka. Veľká rozmanitosť štýlov, strihov a modelov oblečenia aj odevných doplnkov je doplnená ušľachtilým a kvalitným spracovaním a materiálom z kože, pričom bohatosti farieb sa nekladú žiadne medze. Pre každé ročné obdobie má Steffel niečo vždy pripravené.

Aj do zimy so štýlom

Práve široký výber umožňuje zaradiť medzi produkty aj exkluzívne a elegantné kožuchy z ovčieho rúna, ktoré splnia všetky predstavy o dokonalej harmónií prepracovania a modelu. No nielen to, pre zimnú sezónu ponúka značka bohatú kolekciu rôzneho oblečenia a módnych doplnkov a myslí na všetkých, čo chcú kvalitu.

Aj známe osobnosti

Nechajte sa rozmaznávať podobne ako mnohé známe osobnosti kultúry alebo spoločenských akcií, ktoré majú vo svojej obľube práve túto značku oblečenia a módnych doplnkov. Klientelu tak tvoria ľudia, čoo majú radi kvalitné oblečenie a odevy, ale tí, čo majú originálny štýl a môžu byť inšpiráciou pre každého  zákazníka.

Oficiálna stránka značky: steffel.sk

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

Prehľad predajní oblečenia značky Steffel vo Vašom okolí.


Skúsenosti a názory:

  • Helena

    Kupila som si u Vas kabat v Ziline v Auparku kde je vasa predajna zrusena a zacala mi praskat kozenka na spodnom leme kabats chcela by som vas poprosit ci je moznost opravy a kde by som sa mohla obratit

    Odpovedať

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*