prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Tom Tailor

Značkové oblečenie Tom Tailor

Tom TailorObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Tom Tailor je medzinárodná značka, ktorá ponúka vysokokvalitné módne oblečenie pre mužov, ženy, mladých ľudí a deti. Móda podľa najnovších trendov, ktorá nikdy nepôsobí príliš okázalo – jednoducho štýl, v ktorom sa budete cítiť dobre.

História

Od svojho založenia v roku 1962 razí táto spoločnosť filozofiu pozitívneho a bezstarostného prístupu k životu. Prirodzené trendy, sezónne farby a módne lahôdky sa odrážajú v kľúčovom a nezameniteľnom odkaze všetkých kolekcií, pričom ponuka vysokokvalitnej módy je doplnená o stály sortiment nadčasových produktov.

Kolekcie

Medzinárodný team dizajnérov a vývojárov vytvára každoročne dvanásť nových kolekcií, vďaka čomu vie táto značka rýchlo reagovať na meniace sa módne trendy. Značka Tom Tailor predáva päť rôznych produktových radov, ktoré sú zamerané na rôzne vekové skupiny.

Módna rada Tom Tailor ponúka módne kreácie pre dámy vo veku od 20 do 45 rokov, ktoré preferujú trendy štýl. Rad tohto oblečenia sa vyznačuje módnymi a ženskými motívmi, ktoré sú premyslene zakomponované do celkového vzhľadu. Najnovší štýl, sofistikované detaily a vysoká kvalita produktov sa prenášajú do dvanástich kolekcií, ktoré vychádzajú každý rok . Dámy si môžu teda vychutnať produkty, z ktorých dýcha móda a životný štýl a v ktorých vyzerajú dobre, s dôrazom na prirodzenú krásu.

Kolekcie pre aktívnych mužov tvorili odjakživa jadro značky Tom Tailor. Pánsky rad oblečenia cieli na mužov, ktorí majú silné módne povedomie a ktorí preferujú značkové oblečenie. Jedná sa o ležérny štýl pre uvoľnený, aktívny a športový vzhľad s malými a diskrétnymi detailmi. Rad pánskeho oblečenia je vytvorený pre mužov, ktorí preferujú uvoľnený životný štýl a zároveň dbajú na kvalitu oblečenia.

Detská kolekcia Tom Tailor ponúka oblečenie pre chlapcov a dievčatá, ktoré sa vyznačuje jednoduchosťou a funkcionalitou. Detské oblečenie Tom Tailor je ako šité na mieru deťom od 7 do 14 rokov, ktoré vedia presne o čo ide – vychutnať si štýl Tom Tailor.

Kolekcia Tom Tailor Mini je inšpirovaná aktuálnymi trendmi a kombinuje funkčnosť s módnym dizajnom. S láskou vytvorený a autentický zovňajšok berie do úvahy aj praktické potreby rodičov. Mini kolekcia uspokojuje obe kritéria a do centra pozornosti stavia deti. Oblečenie Tom Tailor MINI je dostupné pre deti od 18 mesiacov do 7 rokov.

Tom Tailor ponúka kolekciu pre bábätká, ktorá sa drží aktuálnych trendov so zreteľom na potreby najmenších a ich rodičov. Dôležitými sú tu funkčnosť, vysokokvalitné materiály, optimálny strih a autentický dizajn – to všetko tvorí sortiment Tom Tailor pre bábätká.

Značka Tom Tailor prekračuje módu – je to životný štýl. Vďaka neustále rastúcej kolekcii doplnkov a bytového príslušenstva si môžete vychutnať typický štýl aj v tejto oblasti.

Mladá móda pre mladé osobnosti – Denim pre dámy a pánov je prvou voľbou pre mladé ženy a mužov vo veku od 15 do 25 rokov, ktorým záleží na tom, aby dobre vyzerali. Tom Tailor ponúka ten najnovší strih, svieže farby a vybrané detaily, ktoré sú inšpirované trendmi z hlavných miest módy. Ich autentický vzhľad dovoľuje mladým zákazníkom žiť a zdôrazňovať svoju individualitu.

Štýl

Pohodlná móda pre ležérny životný štýl: to je filozofia, ktorá sa sleduje od samého začiatku. Je to základ značky Tom Tailor ako aj celej spoločnosti. Móda tejto značky vyzerá jednoducho úžasne. Je to ideálne oblečenie pre príjemný životný štýl. Vyznačuje sa aktuálnym dizajnom, no nepôsobí príliš okázalo. Je pre ľudí, ktorí majú vlastnú módnu filozofiu, ale nenasledujú slepo každý trend, nakoľko sa cítia dobre, pretože našli svoj vlastný štýl.

Oficiálna stránka značky: tom-tailor.eu

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

Prehľad predajní oblečenia značky Tom Tailor vo Vašom okolí.


Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*