prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Tommy Hilfiger

Značkové oblečenie Tommy Hilfiger

Tommy HilfigerObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Tommy Hilfiger Corporation - naplnenie amerického sna predovšetkým v oblasti odevného priemyslu. Spoločnosť predáva kompletný rad oblečenia a doplnkov, nohavicami počnúc a štýlovými hodinkami končiac. Vo firme Tommy Hilfiger veria, že duch mládeže je tou najväčšou inšpiráciou, je kľúčom k hodnotám a dokonalosti tak v živote ako aj v produktoch a jeho rešpektovaním je možné obsiahnuť všetky kultúry sveta. Výrobky Tommy Hilfiger reprezentujú americkú kultúru prešpikovanú prvkami pestrosti a športovej elegancie.

História

Po počiatočných neúspechoch sa Tommy Hilfiger presunul na Manhattan s predsavzatím a odhodlaním zarábať si ako módny návrhár. Spočiatku pracoval na voľnej nohe, až neskôr sa zamestnal vo firme predávajúcej športové oblečenie. Ani táto anabáza však nemala dlhé trvanie. Po jednom roku a bankrote firmy si nakoniec našiel prácu dizajnéra v Jordache.

Na lepšie časy sa Tommymu začalo blýskať v roku 1984. V tom čase Mohan Murjani, indický textilný magnát, dostal nápad aktualizovať populárny “preppy” vzhľad džínsov, spájaný s Ralphom Laurenom a dať mu mladší a ľahší nádych.

Kolekcie

Kolekcie Tommy Hilfiger sú zamerané na pánsku a dámsku módu. Od deväťdesiatych rokov ponúka značka Tommy Hilfiger aj doplnky ako hodinky, kabelky, tašky, šály a pod.

Štýl

Značka Tommy Hilfiger sa vyznačuje ležérnou módou v kombinácii s elegantnými prvkami a typickými farbami modrou, červenou a bielou.

Oficiálna stránka značky: eu.tommy.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

Prehľad predajní oblečenia značky Tommy Hilfiger vo Vašom okolí.


Skúsenosti a názory:

  • MarosBA

    mám doma niekoľko polokošieľ, košieľ aj tričiek, ktoré som kúpil počas minulého roka, kedy som sa na značku zameral. kupujem však už len cez eshopy, kde mám lepší výber a prehľad, ako v bežnom obchode. je to veľmi pohodlné a odporúčam tento spôsob každému. so samotnou značkou mám pozitívne skúsenosti, nakoľko aj pri dlhšom nosení je kvalita materiálu a farieb rovnaká ako na začiatku, šitie pevne drží, navyše strihy sú nie príliš voľné, ale ani nie moc obtiahnuté, páči sa mi celkový dizajn oblečenia a myslím, že za tú cenu je to veľmi dobré.

    Odpovedať

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*