prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Too Fast

Značkové oblečenie Too Fast

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Too fast je americká značka a módneho oblečenia, ktoré sa spája s punkovým, rockovým či akýmkoľvek štýlom, ktorý sa nejakým spôsobom odkláňa od toho, čo je "normálne" , "bežné"  či kalsické.  Samotný názov TOO FAST  / v prekl. príliš rýchlo" naznačuje, že oblečenie sa spája s rýchym a divokým životným štýlom, ktorý maá rád, rýchlosť, zdesenie, posúvanie hraníc a zábavu. Punk rock sa odráža vo všetkom, čo robia.

História

Značka vznikla v roku 2004 v USA, a prvé kúsky vyrábala zakladateľka, a dnes hlavná dizajnérka v starých  pivníčných priestoroch vlastnými rukami pre seba a priateľov. Neskôr sa tento jej štýl stal natoľko populárny, že si založilamalú fitmu, kde zamestnala niekoľko ľudí, a tričká distribuovali po stále širšom okolí. Dnes je značka už známa po celom svete a stále si udržiava svoju jedinečnosť a DIY štýl.

Kolekcie

Značka Too fast vyrába ponúka na predaj oblečenie a doplnky rôzneho druhu. Sú to pánske a dámske tričké, košele, nohavice, sukne, ponožky, spodné prádlo, či doplnky ako tašky, kabelky, bábiky a iné. Každý kúsok sa vyznačuje jedinečnosťou a originalitou, pričom je a aj moderný a kvalitný.

Oficiálna stránka značky: toofastonline.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Too Fast.


Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*