prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Triumph

Značkové oblečenie Triumph

TriumphObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Značka spodného prádla Triumph bola založená v osemdesiatych rokoch 19. storočia. Vďaka expanzii sa firma stala už v 30. rokoch 20. storočia v Európe najväčším výrobcom bielizne.

História

Aj v týchto časoch veľkého úspechu však firma nezabúdala na svoje zákazníčky a neustále držala krok s vtedajšou módou a mnohokrát tento smer sama aj diktovala. V 50. rokoch firma zmenila názov na Triumph International. Neskôr svoju rozľahlou expanziu pokračovala ďalej až dokonca za oceán, keď v roku 1972 vstupuje na brazílsky trh as touto značkou sa môžeme od tej doby tiež stretávať v Austrálii, či Južnej Afrike. Vrcholom celého rozrastania bolo, keď sa značka Triumph začala objavovať na pultoch obchodov aj v malých krajinách ako Slovinsko, Slovensko, či Česká republika. S rozrastajúcim úspechom sa firma chcela ešte viac zavďačiť svojim zákazníčkam, a preto vznikajú 2 dcérske spoločnosti na výrobu plaviek, denného a nočného prádla.

Kolekcie

Značka Triumph ponúka atraktívnu spodnú bielizeň, sledujúcu najnovšie módne trendy, mladistvé modely pre dievčatá, ale taktiež funkčné modely pre ženy, ktoré potrebujú korigovať svoju postavu. Okrem toho ponuka obsajuje pohodlnú spodnú bielizeň na každý deň, bavlnené košielky a nohavičky a v neposlednom rade športové podprsenky. Ani páni neprídu skrátka. Pre nich je pripravená kolekcia značky sloggi. Každý rok prichádza nová trendy kolekcia plaviek. Celú ponuku doplňuje dámska a pánska nočná bielizeň, pyžamá a župany.

Oficiálna stránka značky: us.triumph.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

Prehľad predajní oblečenia značky Triumph vo Vašom okolí.


Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*