prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Versace

Značkové oblečenie Versace

VersaceObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Versace je jednou z najznámejších talianskych značiek. Značka symbolizuje stelesnenie glamouru, dekadentného štýlu a okázalej zvodnosti.

História

Značka Versace je rodinný podnik, súrodenci Gianni a Donatella vnímali matku, ktorá pracovala ako šička. Neskôr sám Gianni začal navrhovať oblečenie. V roku 1972 odisšiel do Milána, kde pracoval ako návrhár na voľnej nohe. V roku 1978 prezentoval v Miláne svoju prvú kolekciu dámskeho a pánskeho oblečenia.

V roku 1989 založil Atelier Versace, ktorý sa zaoberal len najluxusnejšími a najdrahšími kúskami. Donatella však začala značku po smrti Gianniho smerovať značku k decentnejším kolekciám.

Kolekcie

Kolekcie Versace sa delia na radu Versus, ktorá je pre mladých, 90-tych rokoch vznikla rada Signature a rada Home Signature.

Štýl

Versace je značka, ktorá uprednostňuje kvalitu materiálu a strihu pred prehnaným zdobením. Zámerom značky Versace je to, aby modely zostali chic a sexy, ale bez prehnanej vyzývavosti.

Oficiálna stránka značky: versace.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

Prehľad predajní oblečenia značky Versace vo Vašom okolí.


Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*