prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Benetton

Značkové oblečenie Benetton

BenettonObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Benetton Group je odvná značka, ktorý sídli v Trevise v Taliansku. V súčasnosti má značka až 6200 predajní po celom svete.

História

Značka nesie meno svojho zakladateľa Luciana Benettona, ktorý ju založil v roku 1965. Štyria súrodenci mali na starosti výrobu, financie a návrhy. Postupom času sa značka začala dostávať aj na francúzsky trh a odtiaľ do celého sveta.

V osemdesiatych rokoch sa značka zamerala aj na výrobu kozmetiky. V roku 1974 sa stala členom Benetton Group aj značka Sisley, neskôr Play Life a Killer Loop.

Kolekcie

V súčasnosti sú známe tri kolekcie oblečenia. United Colors of Benetton je oblečenie pre dospelých, United Colors of Benetton kids je oblečenie pre deti a Undercolors of Benetton je kolekcia zameraná na spodné prádlo.

Štýl

Kolekcie značky Benetton sa vyzančujú nedbalou eleganciou, príjemnými materiálmi a nadčasovými kúskami doplnenými o trendy strihy, farby alebo doplnky.

Oficiálna stránka značky: benetton.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

Prehľad predajní oblečenia značky Benetton vo Vašom okolí.


Skúsenosti a názory:

  • 22Revuearka

    kto by už len nepoznal benetton, že? úprimne si ale myslím, že sa to značne preceňuje a to doslova… tie ceny sú v niektorých klasických predajniach najmä v obchodných centrách strašne vysoké, naozaj. cez net je to o niečo lepšie… čo ale musí asi každý oceniť na značke je, že naozaj má svoj štýl… práve kvôli originalite, farebnosti a nápaditosti som si aj ja kúpila pár vecí od benettonu…

    Odpovedať

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*