prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Lyžiarske > Podkolienky

Značkové lyžiarske podkolienky

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Na lyžovanie a všeobecne na zimné športy sa do chladného počasia nosia lyžiarske podkolienky. Vďaka ich dlhému tvaru dokonale ochránia nohy pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami a niektoré sú dokonca svojim materiálom a funkčnými vlastnosťami ideálne priamo na zimu.

Značkové aj nie

Populárnymi značkami medzi zimnými a lyžiarskymi podkolienkami sú napríklad Bridgedale, ale napríklad aj známe športové značky ako Adidas, Nike a Solomon. Väčšinou sú podkolienky na zimu a na lyžovanie doménou práve športových značiek. V ponuke však určite nájdete aj lacné neznačkové.

Úplne pre každého

Veľký výber a ponuka pánskych, dámskych aj detských podkolienok na lyžovanie zaručuje, že si vyberie naozaj každý. Dámske podkolienky sú väčšinou s trendovými vzormi alebo v trendy farbách, kým pánske obvykle jednofarebné. Detské sú veľakrát zaujímavé svojim motívom ale aj vzorom.

Na lyžovanie aj na iné

Lyžiarske podkolienky sú primárne určené na lyžovanie, ako už hovorí aj samotný názov. Okrem toho sa môžu tieto podkolienky nosiť nielen na lyžovanie, ale napríklad aj na bežkovanie, snowboarding, sánkovanie alebo zimnú turistiku či prechádzky, pretože poskytujú maximálnu tepelnú ochranu.

Vyberte si iné značkové podkolienky:Spyder, Craft, Bridgedale

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*