prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Lyžiarske > Ponožky

Značkové lyžiarske ponožky

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Lyžiarske ponožky slúžia na ochranu nohy pri lyžovaní aj pri iných zimných športoch alebo športoch v náročnom počasí. Vyrábajú sa buď ako klasické ponožky na lyžovanie, alebo ako termo lyžiarske ponožky, ktoré majú vylepšenú tepelnoizolačnú funkciu pre väčšie pohodlie nôh.

Detské, pánske aj dámske

Lyžiarske ponožky sa dajú kúpiť pre mužov, ženy aj pre deti a ide buď o modely ponožiek špeciálne určených pre lyžovanie, alebo o všeobecné zimné ponožky či termo ponožky s lepšími funkčnými vlastnosťami ohľadom tepelnej izolácie, ktoré sa hodia najmä na von a na šport v chlade.

Ktoré značky

Populárne sú jednak športové značky ponožiek ako napríklad Salomon, Nike, Adidas, ale napríklad aj špeciálne značky zamerané na zimné športy ako Bridgedale, The North Face alebo Lasting. Komu sa dajú príliš drahé, môže skúsiť akcie alebo výpredaj, prípadne lacnejšie neznačkové ponožky.

Len na lyžovanie?

Tieto ponožky sa nemusia nosiť len pri lyžovaní, ale sú všeobecne určené či už na zimu alebo na zimné športy, ako napríklad snowboarding, bežkovanie, sánkovanie, turistika v zime alebo iné outdoor aktivity počas chladného počasia. Vďaka svojim vlastnostiam lyžiarske ponožky dokonale ochránia nohy.

Vyberte si iné značkové ponožky:Adidas, Nike, Rossignol, Spyder, Lasting, Devold, Bridgedale

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*