prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Lyžiarske > Tričká

Značkové lyžiarske tričká

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Lyžiarske tričká sú určené na zimné športy, najmä na lyžovanie, snowboard, bežky alebo sánkovanie a ich prednosťou sú ich funkčné vlastnosti, vďaka ktorým je nosenie pohodlné a zároveň účelné. V ponuke sú najmä v športových obchodoch alebo predajniach so zameraním na zimnú módu.

Pánske aj dámske

Kúpiť tieto tričká môžete ako pánske aj dámske tričká a niektoré značky robia dokonca aj detské modely pre chlapcov a pre dievčatá. Väčšinou ide o tričká s dlhým rukávom, niekedy aj o termo tričká, ktoré dobre ochránia telo pred chladom a zároveň sa vyrovnajú adekvátne s prípadným potom a pachmi.

Značkové sú naj

Do popredia v rámci sortimentu idú najmä tradičné značky zimného oblečenia a doplnkov ako Direct Alpine, Rossignol, Trimm, ale tričká na lyžovanie majú aj in známejšie športové značky ako the North Face a podobne. Kúpiť sa dajú aj neznačkové, tie sú najlacnejšie, ale nie vždy tak kvalitné.

Ako vyberať

Kto chce ušetriť a aj tak kúpiť kvalitnú značku, môže skúsiť výpredaj alebo akciu, navyše už sa dajú tieto zimné tričká kúpiť aj v internetových eshopoch. Sú využiteľné multifunkčne, napríklad aj na outdoor, skialpinizmus, zimnú turistiku a podobne. Väčšinou je k nim možné kúpiť aj svetre a iné oblečenie.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*