prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Neformálne > Bundy

Značkové neformálne bundy

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Bundy sa nosia obvykle v chladnejšom počasí a vtedy ide o bežné nosenie kamkoľvek. Neformálne bundy sú na to ideálne, keďže sú primárne určené nielen na bežné nosenie, ale aj na voľný čas, napríklad niekam do prírody, do mesta, do práce a podobne, čiže všade tam, kde treba voľný štýl.

Pánske aj dámske

Pánske aj dámske bundy na neformálne nosenie a príležitosti možno kúpiť v klasických obchodoch aj internetových predajniach. Veľký výber, farebnosť a rôzne zaujímavé strihy sú zárukou, že si vyberie každý. Niektoré predajne majú aj detské bundy pre chlapcov a pre dievčatá.

Veľký výber značiek

Vybrať si môžete či už známe a overené značky ako napríklad Goldigga, Reebok, S.oliver, Kappa, Lee Copper alebo aj Adidas, prípadne siahnuť po lacnejších bundách z menej známych značiek. Kto chce ušetriť peniaze a aj tak kúpiť kvalitnú a overenú značkovú bundu, môže skúsiť akcie alebo výpredaj.

Bundy pre každého

Nájsť sa dajú neformálne bundy na jeseň, na zimu aj na jar a svojim zameraním a materiálom na rôzne príležitosti, či už do mesta, alebo dokonca aj na lyžovanie a turistiku v prírode. Niektoré ľahšie bundy sa hodia aj na behanie, iné sú naopak svojim strihom vhodné aj do práce.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*