prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Neformálne > Košele

Značkové neformálne košele

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Košele na voľný čas a na bežné nosenie sa označujú aj ako neformálne košele, ktoré majú pohodlnejší a voľnejší strih, sú ľahko elegantné, ale predovšetkým športovejšie a určené na bežné nosenie a na voľný čas. Tieto košele sú veľmi populárne a má ich v šatníku asi každý z nás.

Pre mužov aj pre ženy

Tieto košele sú pánske aj dámske, pričom je možné nájsť rôzne modely, s rovným strihom, zúženým slim fit strihom alebo naopak rozšíreným a pohodlnejším strihom. V ponuke sú aj neformálne košele pre deti, najmä pre mládež, či už ide o mladších alebo starších chlapcov alebo dievčatá.

Veľký výber značiek

Neformálne košele vyrábajú stovky menej známych aj známejších značiek a výrobcov, keďže ide o veľmi populárny módny artikel a časť oblečenia. Medzi tie najpopulárnejšie značky u nás, ktoré sa predávajú, patria Salewa, Vans, Banned, Disturbia, ale neformálne majú napríklad aj AMJ, Olymp či Eterna.

Kam ich nosiť

Využitie košieľ neformálneho typu je veľmi veľké. Jednak sú to jarné, jesenné, letné aj zimné košele s krátkym aj dlhým rukávom a jednak s rôznym štýlom a dizajnom. Bežne sa nosia teda do práce, na von, do baru, do mesta, na prechádzky do prírody a na rôzne neformálne stretnutia a príležitosti.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*