prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Neformálne > Saká

Značkové neformálne saká

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Neformálne saká sú populárne pre svoj osobitný štýl, ktorý kombinuje pohodlie, ležérnosť a ľahkú eleganciu v jednom kuse oblečenia. Pre mužov aj pre ženy ide o veľmi dôležitú časť oblečenia najmä von a do spoločnosti, kde chcú zapadnúť, ale zároveň sa cítiť maximálne pohodlne.

Pre mužov aj pre ženy

Pánske aj dámske saká na neformálne príležitosti možno kúpiť v predajniach oblečenia a módy, či už elegantného alebo aj štýlového oblečenia. Dokonca aj pre deti, najmä väčšie dievčatá a chlapcov, možno nájsť neformálne a trendové saká. Tie dámske sú aj pre moletky, XXL veľkosti a aj pre tehotné.

Kde sa dajú nosiť

Sako je obvykle spoločenské oblečenie, ale neformálny model má výhodu v tom, že hoci pôsobí elegantne, zároveň sa hodí aj na bežné nosenie do mesta, do práce, na von niekam večer, pričom ho taktiež môžete nosiť aj na menej formálnych oslavách. Pre ženy je sako najlepšie práve na bežné nosenie.

Veľký výber

Či už sa rozhodnete kúpiť si neformálne sako osobne alebo online cez internetový obchod, stretnete sa s veľkým výberom a to nielen rôznych strihov od klasického až po slim fit, ale tiež aj s množstvom rôznych značiek. Populárne sú napríklad značky Gant, New York, Mango a pre dámy s.Oliver.

Vyberte si iné značkové saká:Gant

    Neformálne Saká v odporúčaných eshopoch

  • gant-sako-wet-hay

    GANT Wet Hay

    Gant Wet Hay je dámske sako v kombinácii športovej elegancie vhodnej k elegantnému oblečeniu do práce aj k rifliam a teniskám na vychádzku s priateľmi. Béžové sako s ...


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*