prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Neformálne > Čiapky

Značkové neformálne čiapky

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Celoročne, či už je jar, leto, jeseň alebo zima, sa môžu nosiť rôzne neformálne čiapky, primárne určené na bežné nosenie a na voľný čas. Vďaka veľkej ponuke a výberu rozličných druhov čiapok je možné pre každého, pre staršiu aj mladšiu generáciu, nájsť najlepšie čiapky podľa vlastného výberu.

Pánske, dámske aj detské

Detské neformálne čiapky sa robia tak pre chlapcov ako aj pre dievčatá, pre menšie deti aj s motívom, potlačou alebo nápisom, ktorý je originálny, prípadne z rôznych animovaných filmov a rozprávok. V ponuke sú aj pánske a dámske čiapky pre mužov a pre ženy či už športové alebo na voľný čas.

Kde sa dajú nosiť

Neformálne čiapky sa dajú nosiť jednak na bežné nosenie, do mesta, ale aj do práce, tiež do prírody na prechádzky, ale aj na rôzne neformálne udalosti spoločenského charakteru, na voľný čas aj na šport. Navyše je možné nájsť jarné, zimné, letné aj jesenné čiapky  a tiež aj sety spolu so šálom.

Značkové alebo nie?

Na výber sú značkové čiapky, ktoré sú kvalitnejšie, ale aj drahšie, ako napríklad Kama, Adidas, Puma, Nike alebo iné štýlové značky. Najlacnejšie sú neznačkové, ktoré sa dajú zohnať aj vo výpredaji alebo cez sezónne akcie. Okrem klasických kamenných obchodov ich kúpite aj cez internetové eshopy.

Vyberte si iné značkové čiapky:Horsefeathers, Kama

  Neformálne Čiapky v odporúčaných eshopoch

 • A89%20115.jpg

  Kama A89 115 tyrkysová

  Klasická jednoduchá  úpletova čiapka Kama A89 115  je ideálnym spoločníkom v chladnom počasí. Vhodná do mesta a na bežné nosenie. Čiapka je v tyrkisovom prevedení. ...

  16.27 EUR Kúpiť v e-shope
 • A89%20105.jpg

  Kama A89 105 zelená

  Zelená  úpletova čiapka Kama A89 105je vhodná do  chladného počasia, zahreje a ochráni hlavu počas zimy a v nepriaznivom počasí. Čiapka je v bledozelenejj farbe s malým ...

  16.27 EUR Kúpiť v e-shope

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*