prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Neformálne > Mikiny

Značkové neformálne mikiny

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Na bežné nosenie a do mesta sú ideálne neformálne mikiny, ktoré využíva predovšetkým mladšia generácia. Viaceré sú so zaujímavou potlačou, nápisom alebo rôzneho iného originálneho štýlu a strihu, pričom veľký výber značiek aj modelov umožňuje nájsť mikinu pre každého.

Pre mužov aj pre ženy

V ponuke obchodov sú pánske aj dámske mikiny, taktiež mikiny pre najmenšie deti, ale najmä pre mládež, keďže mikiny pre chlapcov aj dievčatá tvoria základ sortimentu tohto oblečenia. Niektoré sú s kapucňou, ďalšie bez kapucne, majú rôzny strih a sú určené na bežné nosenie na von.

Značkové aj neznačkové

Najhľadanejšie sú kvalitné značkové mikiny, či už ide o športovejšie značky ako Adidas, Nike alebo Everlast, alebo voľnočasové a štýlové ako Terror, Fox, Santa Cruz, Black Market a podobne. Veľký výber je aj neznačkových mikín, ktoré sú lacnejšie a navyše veľakrát aj v akcii a výpredaji.

Kde nosiť

Neformálne mikiny sú veľmi pohodlné, obvykle s voľným strihom a je možné ich nosiť naozaj skutočne všade, či už ide o nosenie do mesta, do práce, na von, do baru, niekam do prírody, prípadne na cvičenie, snowboard a rôzne iné športy. Väčšinou sú v predaji modely na jeseň, zimu a na jar.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*