prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Neformálne > Overaly

Značkové neformálne overaly

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Overaly sa nosia napríklad na doma, vo voľnom čase, taktiež veľakrát aj na spanie, prípadne niekam von na bežné nosenie. Na toto sú ideálne neformálne overaly, ktoré kombinujú pohodlie, voľnejší strih a ľahko ležérny štýl, takže poskytujú to, čo človek očakáva od oblečenia na voľný čas.

Pre mužov aj pre ženy

V ponuke obchodov s módou, kde možno overaly kúpiť, nájdete pánske, dámske aj detské overaly, pričom tie pre deti sú pre menšie deti aj pre dospievajúcu mládež. Najčastejšie kupujú overaly práve ženy a to či už pre seba ako dámske overaly alebo ako overaly pre svoje deti.

Na čo sú určené?

Overaly sa dajú kúpiť podľa účelu v rôznych modeloch. Niektoré sú na spanie, iné na bežné nosenie doma alebo vo voľnom čase, ďalšie sú určené na leto a tomu majú prispôsobený strih aj ľahkosť materiálu, iné naopak sú na zimu. V športových obchodoch možno kúpiť napríklad overaly na lyžovanie.

Značkové či nie?

Pri tejto otázke treba zohľadniť cenu aj to, na čo budeme overal nosiť. Pri tých bežných alebo len tak na doma je možné kúpiť aj lacné neznačkové, kto ale zháňa napríklad športový overal alebo overal na leto niekam von do spoločnosti, môže skúsiť značkové, napríklad Nike, Adidas, Next alebo Met.

Vyberte si iné značkové overaly:Nike

    Neformálne Overaly v odporúčaných eshopoch

  • nike-overal

    Nike Overal

    Dámsky štýlový overal Nike v šedej farbe je vhodný na každodenné nosenie, pri ktorom poskytuje maximálny komfort. Top má zapínanie na gombíky. Taktiež majú 2 predné ...


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*