prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Neformálne > Svetre

Značkové neformálne svetre

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Svetre sa vyznačujú zaujímavým štýlom, pohodlnosťou a viaceré aj športovou eleganciou. To platí najmä pre neformálne svetre, ktoré obľubujú tak muži, ako aj ženy. Nosiť ich môžete na bežné príležitosti aj na menej formálne spoločenské udalosti a tak ide o veľmi dobre využiteľné oblečenie.

Pre každého

Dámske aj pánske svetre na neformálne príležitosti možno nájsť v niekoľko tisíc kusov rôznych druhov, takže každý si môže vybrať štýl a strih, aký mu sedí. Pre deti sú určené svetre s potlačou alebo rôznymi nápismi, ale zaujímavé sú aj štýlové sezónne svetre na Vianoce, napríklad s vianočným motívom.

Značkové alebo nie?

Kto chce sveter len na nosenie na doma alebo vo voľnom čase, môže kľudne siahnuť aj po lacných a neznačkových svetroch. Do práce, do mesta a do spoločnosti je ale lepšie kúpiť si kvalitnú značku, napríklad Lee Cooper, Goldigga, Soul, No Fear, Banned, Kardigany alebo aj Lacoste.

Ako vyberať

Niektoré svetre sú vo forme mikiny, ale moderné a módne svetre je možné nájsť v rôznych modeloch a typoch. Populárne sú mohérové svetre, na zimu s nórskym vzorom alebo s kapucňou, pre deti zas svetre s potlačou napríklad so sobom. V ponuke sú aj rôzne akcie a sezónny výpredaj.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*