prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Neformálne > Pyžamá

Značkové neformálne pyžamá

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Pyžamo slúži predovšetkým na spanie a je použiteľné celoročne, hoci sa dajú kúpiť tak jarné, letné, jesenné ako aj zimné pyžamá. Na výber sú tisícky rôznych neznačkových lacných modelov ako aj značkových pyžám, takže vybrať si môže skutočne každý, kto si chce kúpiť nejaké oblečenie na spanie.

Pre mužov, pre deti, pre ženy

Neformálne pyžamá sú známe svojou ľahkosťou, originálnym štýlom a najmä pohodlnosťou. V ponuke či už predajní s oblečením, spodným prádlom alebo módnych obchodov nájdete pánske, dámske aj detské pyžamá , veľakrát aj župany alebo overaly či nočné košele, ktoré sa nosia tiež ako pyžamá.

Ktoré značky vybrať

V ponuke značkových prevládajú buď tie známejšie značky ako Vienetta Secret, Frozen, Danae, alebo menej známe, ako sú napríklad Too Fast či Cosmic. Kto chce ušetriť, môže skúsiť aj Tesco, ktoré má tiež sortiment nočného oblečenie a rôzne pyžamá, ale aj iné predajne ponúkajú napríklad akcie a výpredaj.

Dobrý výber

Najdôležitejšie je vybrať si neformálne pyžamo tak, aby bolo maximálne pohodlné a splnilo účel. V praxi to znamená, aby bolo určené na správne ročné obdobie a aby sa v ňom človek cítil pri spánku dobre. Zaujímavé pyžamá sú jednodielne aj dvojdielne a kúpiť ich môžete aj cez internetové eshopy.

Vyberte si iné značkové pyžamá:Metal Mulisha, Too Fast, Cosmic

  Neformálne Pyžamá v odporúčaných eshopoch

 • 77950_1.jpg

  Too Fast - Trinity - Multi - WPJSC-TRNT

  Zaujímavé farebné pyžamo a komplet na spanie pre dámy značky Too Fast zložené z voľného tielka a spodného dielu vo forme nohavičiek. Nohavičky sú 100% bavlnené a ...

  31.79 EUR Kúpiť v e-shope
 • 72415_1.jpg

  Cosmic - Batzombie

  Zaujímavý čierno červený dámsky set na spanie značky Cosmic. Pyžamo sa skladá z voľných čiernych nohavíc s červeným vzorom a elastickým pásom, ktorý sa dokonale ...


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*