prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Neformálne > Tričká

Značkové neformálne tričká

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Neformálne tričká možno nosiť vo voľnom čase aj na doma a tiež aj na bežné nosenie do mesta. Ide o pohodlné tričká s jednoduchým strihom, s krátkym aj s dlhým rukávom, ktoré nevynikajú síce v dizajne, ale na druhú stranu sú častým oblečením najmä mladej generácie, keďže sú veľmi originálne.

Adidas aj Metal Mulisha

V ponuke tričiek na bežné nosenie sú rozličné značky. Či už známe športové ako Adidas, Nike a Reebok, ale aj rôzne štýlové a streeatwear značky ako Metal Mulisha, Diesel, Desigual a podobne. Kúpiť sa dajú aj cez internet v eshopoch, kde sú rôzne sezónne zľavy, akcie a výpredaje.

Pre každého

V ponuke možno nájsť tričká dámske, pánske aj detské, či už pre chlapcov alebo pre dievčatá. Niektoré tričká sú aj pre dvoch s podobnou potlačou alebo nápisom, populárne sú aj rôzne tričká hudobných skupín, ktoré sa nosia napríklad na koncerty, prípadne večer do mesta do baru.

Ako vyberať

Niektoré predajne ponúkajú aj tričká pre tehotné alebo pre moletky a nadrozmerné veľkosti, bežne možno nájsť v ponuke viacero druhov strihov a štýlov tričiek na bežné a neformálne nosenie pre mužov aj pre ženy. Základom pri výbere by malo byť pohodlné nosenie a kvalitný materiál.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*