prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Neformálne > Legíny

Značkové neformálne legíny

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Neformálne legíny nosia ženy väčšinou vo voľnom čase, prípadne mladšie dievčatá aj do mesta a len tak na von. Je to veľmi pohodlné oblečenie, ktoré dokonale kopíruje ženskú postavu a zároveň je aj štýlové a veľmi ľahké. Legíny sa preto najviac nosia na jar a na jeseň, ale nielen na von.

Aj športové legíny

Je tiež viacero druhov legín, ktoré sa hodia na šport, napríklad aj do vnútra. Sú tu napríklad legíny fitness, cvičenie, chudnutie a tiež jogu, prípadne na vonkajší šport sú populárne najmä legíny na behanie, ktoré dokonca môžu byť aj pánske. Na leto sú k dispozícii aj krátke legíny, keď je vonku teplo.

Rôzne modely

Niektoré legíny sú so zipsom, čo je veľmi ľahké a jednoduché zapínanie, ale v ponuke rôznych modelov neformálnych a voľnočasových legín možno nájsť aj iné typy. Napríklad s vysokým pásom, s nízkym pásom, rovným aj slim fit strihom a tiež rôznych farieb, dizajnu a zaujímavého štýlu.

Lacné vs. značkové

Nie vždy platí, že značkové legíny musia byť len drahé, napríklad sú rôzne sezónne akcie alebo výpredaj a vtedy je možné napríklad aj cez eshop nakúpiť lacné legíny. Medzi populárne značkové u nás patria napríklad značky Adidas, Nike, Black Craft alebo Ester, ktoré dostať kúpiť takmer všade.

Vyberte si iné značkové legíny:Adidas, Reebok, Black Craft

    Neformálne Legíny v odporúčaných eshopoch

  • 77847_1.jpg

    Black Craft - Moon Child - Black - WL005...

    Elastické dámske legíny Black Craft. Sú čiernej farby, spredu potlačené nápisom Moon CHild bielej farby. V kľudovom stave sa pás dokáže natiahnuť o 7 cm, dĺžka o 15c m. ...

    46.07 EUR Kúpiť v e-shope

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*