prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Neformálne > Nohavice

Značkové neformálne nohavice

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Nohavice sa nosia na rôzne príležitosti a sú trvalou súčasťou šatníka pánskeho oblečenia, veľakrát aj dámskeho. Neformálne nohavice sa vyznačujú pohodlím, moderným strihom, ale zároveň jednoduchosťou a veľakrát aj športovejším štýlom, vďaka čomu sa dajú nosiť takmer všade.

Pre každého

V ponuke možno nájsť pánske aj dámske nohavice a tiež detské nohavice pre chlapcov aj pre dievčatá. Výhodou neformálneho oblečenia je, že ponúka možnosť vybrať si rôzne značky a modely a pritom vyzerať nielen dobre, ale cítiť sa pohodlne a to bez ohľadu na to, kde človek oblečenie nosí.

Ktoré značky áno?

Populárne u nás sú napríklad značky Devold, Vans, Fox, Funstorm, DC, Globe a iné a to len potvrdzuje, že neformálne a pohodlné nohavice robia výrobcovia rôzneho zamerania. Komu sa zdajú ale značkové nohavice drahé a nenájde dobrú akciu či výpredaj, môže skúsiť aj neznačkové.

Kde ich nosiť

Výhodou týchto nohavíc je, že sa hodia skoro všade. Väčšina ľudí ich má na bežné nosenie, prípadne do práce, do mesta, niekam na stretnutie s priateľmi do baru, prípadne na vychádzku von do prírody. Mnoho týchto nohavíc je použiteľných aj pre menšie túry alebo nenáročné športy.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*