prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Neformálne > Tielká

Značkové neformálne tielká

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Tielka sú pohodlné oblečenie či už na leto, alebo aj ako prvá vrstva oblečenia na zimu. Neformálne tielká sa nosia vo voľnom čase, ale napríklad aj na športovanie, prípadne aj na menej náročný šport a do prírody. Tie štýlové sú aj súčasťou streetwear módy najmä pre mladých.

Ktoré značky?

V ponuke možno nájsť jednak lacné neznačkové tielka, ale kto potrebuje napríklad kvalitné spracovanie, mal by siahnuť po známejších značkách. Veľmi štýlové a pohodlné sú napríklad Nike, Adidas, ale aj značky pre mladých ako Too Fast, Black Craft, Banned alebo Sullen, ktoré sa hodia aj na koncerty.

Pre každého

Tiekla neformálneho štýlu sú určené tak pre ženy ako aj pre mužov a okrem pánskych a dámskych možno nájsť najmä veľký výber pre mladých, čiže pre chlapcov a pre dievčatá. Tie nosia tielka najmä ako súčasť bežného oblečenia na von a do mesta, pričom ide o štýlové tielka s potlačou.

Kam ich nosiť

Bežné neformálne tielká sa hodia napríklad na voľný čas, na doma, na vychádzku do prírody, prípadne na rôzne druhy športov, ako sú cvičenie, fitness, prípadne do posilovne, aj keď tu je možno lepšie kúpiť špeciálne športové tielká. V zime zas môžu byť ako prvá vrstva pod iným oblečením.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*