prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Neformálne > Blúzky a topy

Značkové neformálne blúzky a topy

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Súčasťou oblečenia na voľný čas sú neformálne blúzky a topy, ktoré sa dajú nosiť či už ako neformálny biznis štýl do práce, prípadne von do mesta, niekam do baru, alebo len tak na bežné nosenie. Ide o čisto ženské oblečenie, ktoré patrí k základu šatníka takmer každej ženy.

Ktoré sú in?

V obchodoch s oblečením a módou napríklad v nákupných centrách a obchodných domoch možno nájsť najviac značky ako Miss Fiori, Mango, New Yorker, Next, Gatta, ale napríklad aj taká značka ako Gucci ponúka neformálne blúzky, topy a k nim aj rôzne tuniky, košele, tričká a iné oblečenie.

K čomu sa hodia?

Blúzky a topy možno nosiť napríklad k legínam aj k bežným nohaviciam, pričom je veľký výber rôznych typov a modelov. Niektoré sú bez rukávov, iné s dlhým rukávom, s mašlou, s čipkou a podobne. K dispozícii sú tak dámske modely, ako aj blúzky pre dievčatá a topy pre mladšiu generáciu.

Na leto aj celý rok

Niektoré topy sú určené len na leto svojim strihom a ľahkým materiálom, ale väčšina sa dá nosiť celý rok. Nájdete aj topy bez ramienok, topy pre moletky, samozrejme tie neformálne sa môžu nosiť aj na párty a veľakrát sú aj originálne a zaujímavé. Využiť tiež môžete aj akcie a výpredaj a získať lepšie ceny.

Vyberte si iné značkové blúzky a topy:Bench

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*